Komanda

[sectionlabel title=”Komanda” subtitle=”Studijos gyventojai” letterspacing=”7px”]

 

[row class=”row-fluid”]
[col class=”span2″]Agne O

Agnė Juškaitė-Petrulė
( Show dance, INTRO )
[/col]

[col class=”span2″] Migle O

Miglė Praniauskaitė
( Contemporary, Fond of Sounds )
[/col]

[col class=”span2″]Jurgita O

Jurgita Bareikaitė
( Kalanetika)
[/col]

[col class=”span2″]Marija O

Marija
( BABY DANCE)
[/col]

[col class=”span2″]DIana O

Diana Paunksnytė
( Solo Latino )
[/col]

[col class=”span2″]Julius O

Julius
( BREIKAS )
[/col]

[col class=”span2″]Dinara O

Dinara
( DANCEHALL )
[/col]
[col class=”span2″]

[/col]


[row class=”row-fluid”]
[col class=”span4″]

Agnė Juškaitė-Petrulė

Agne1
[/col]
[col class=”span6″]

Agnė Juškaitė-Petrulė diplomuota šokių mokytoja, karjeros pradžioje dešimt metų šokusi pramoginius šokius ir užėmusi garbingas „Dainų šventės“ vyriausios baletmeisterės padėjėjos pareigas. Choreografė propaguoja show dance stilių. Savąjį šokio braižą kuria maišydama šokių stilius, nuo street dance, vogue šokių iki džiazo ir šiuolaikinio šokio.

 

Agnė taip pat yra ir nuolatinė įvairių televizijos projektų, renginių šokėja ir choreografė. Kūrė choreografijas įvairiems televizijos, šokių projektams: Tv projektas “Chorų karai”, X faktorius, Nacionalinis Eurovizijos konkursas.

 

Žinias gilina Lietuvos bei užsienio choreografų seminaruose House/Hip hop Miss Funk&Breeze-Lee(US), Hip-Jazz Donyelle (US), hip-hop Nicky (US).

 

Šokio konkursų „Norim kilt“, “Dance Revolution“ , “Judesio spalvos” ,“Ant Stogo” ir kt. daugkartinė prizininkė ir nugalėtoja su grupe “INTRO”.


Show Dance:

Kas yra SHOW Dance stilius? Tai šokis, turintis savo siužetą ir pasakojimą. Jam sukurti galima pasitelkti įvairius šokių stilius, nuo gatvės šokių, Vogue šokių iki džiazo ir šiuolaikinio. SHOW Dance išsiskiria savo efektingumu ir galingais judesiais. Tai leidžia neprisirišti prie vieno šokio stiliaus ir suteikia galimybę realizuoti skirtingas temas ir naujas idėjas.Kas yra SHOW Dance stilius? Tai šokis, turintis savo siužetą ir pasakojimą. Jam sukurti galima pasitelkti įvairius šokių stilius, nuo gatvės šokių, Vogue šokių iki džiazo ir šiuolaikinio. SHOW Dance išsiskiria savo efektingumu ir galingais judesiais. Tai leidžia neprisirišti prie vieno šokio stiliaus ir suteikia galimybę realizuoti skirtingas temas ir naujas idėjas.


Intro:

INTRO kolektyvas kviečia kartu šokti SHOW Dance stilių! INTRO tai prieš 7 metus susibūręs linksmas, aktyvus kolektyvas, kuris kiekvienais metais pasipildo vis naujais charizmatiškais nariais. Tai lyg didelė graži šeima! Kasmet INTRO kolektyvas aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, festivaliuose, konkursuose ir užima prizines vietas. Jei ir tu esi draugiškas, kūribingas, mėgsti aktyviai leisti laiką ir nenori prisirišti prie vieno šokio stiliaus – INTRO geriausia vieta TAU!

Pasiekimai su grupe show dance grupe INTRO:

Šokių festivalis “DANCE REVOLUTION 2010” III vieta;
Respublikinis šokių festivalis-konkursas “JUDANČIOS SPALVOS 2010” II vieta;
Šokių festivalis “DANCE REVOLUTION 2011” II vieta;
Respublikinis šokių festivalis-konkursas “JUDANČIOS SPALVOS 2011” II vieta;
Pabaltijos “Šokio taurė 2012” I vieta;
Šokių festivalis “DANCE REVOLUTION 2012” II vieta;
Respublikinis šokio festivalis “Ant Stogo 2013” I vieta;
Šokio festivalis “Judančios spalvos 2013” I vieta;
IX šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalis-konkursas “Norim kilt…2013″ I vieta;

[/col]
[/row]

[row class=”row-fluid”]
[col class=”span4″]

Miglė Praniauskaitė

Migle
[/col]
[col class=”span6″]

Miglė Praniauskaitė yra baigusi šokio edukologijos magistrantūros studijas. Užsispyrusi ir iš savęs reikalaujanti tik maksimumo, to paties Miglė reikalauja ir iš savo šokėjų. Ji teigia, kad kiekvienas mokytojas turi nesustoti domėtis, tuo ką daro ir visuomet kažko ieškoti savo šokyje.

              Šiuolaikinio šokio patirtis bei žinios nuolat atnaujinamos mokytojų seminaruose/pamokose iš Čekijos, Brazilijos, Meksikos, Suomijos, Ispanijos ir kt.

Video: https://vimeo.com/user24685376

 Miglei svarbiausi ne jos pačios pasiekimai, o jos darbo su ugdytiniais įvertinimas (keletas svarbesnių laimėjimų su šiuolaikinio šokio grupėmis Fond of Sounds):

Red Bull Flying Bach Local Challenge 2015 nugalėtoja su grupe Fond of Sounds


Grand Prix:

Eurodance 2015; Šokio erdvėje 2015; 2014; Undinėlių daina 2012; Pabaltijo šokio taurė 2012; Dance Revolution 2011.

1 vieta:

Eurodance 2015; Norim Kilt 2015; 2013; Dance Revoliution 2015, 2014, 2013, 2012, 2011; Lithuanian spring cup 2014, 2013;

Lithuania show dance and contemporary dance championship 2015, 2014; Šokio erdvėjė 2015, 2014, 2013, 2012, 2011;

Respublikinė šokio taurė 2013; Lietaus žydėjimas 2012; Ant bangos 2012; Pajūro vėjai 2012; Pabaltijo šokio taurė 2012;

ir kt.

Festivaliai:
Šiuolakinio šokio festivalis Bičių sąskrydis’6 2014, Bičių sąskrydis’5 2013, Bičių sąskrydis’4 2012, Bičių sąskrydis‘3 2011;
Vilniaus šokių festivalis “Šokio miestas. Vlnius 2014, 2012”; Undinėlių daina 2012 – geriausia šokio grupė

 ir kt.


Šiuolaikinis šokis:

Šiuolaikinis šokis daugiau siejamas su filosofija, pabrėžiamas ryšys tarp kūno ir proto, siekiama pabėgti nuo tradicinių ribų. Šis šokis skatina saviraišką, ieškojimą savęs, savo judėjimo (natūralaus judėjimo) bei asmenines interpretacijas. Čia maišomos įvairios technikos, tai naujų formų bei dinamikos paieška kūne, erdvėje, muzikoje, garsuose ar tyloje. Šiuolaikiniame šokyje tyrinėjama natūrali kūno energija, judėjimas ir emocijos, tai padeda kurti judėjimą, kuris dažnai būna labai asmeniškas.


Fond of Sounds:

Fond of Sounds – tai šiuolaikinio šokio grupė, kuri susikūrė 2011 m. Per šį laikotarpį jau spėjo pasižymėti tarp kitų šiuolaikinio šokio grupių įvairiuose festivaliuose bei konkursuose. Fond of Sounds būtų galima versti kaip „garsų mėgimas“. Nebijome klysti, nes tik taip atrandame save, augame ir žengiame į priekį.

[/col]
[/row]

[row class=”row-fluid”]
[col class=”span4″]

Jurgita Bareikaitė

Jurgita1
[/col]
[col class=”span6″]

Jurgita Bareikaitė – diplomuota šokio pedagogė, šiuo metu labiausiai susižavėjusi pilates ir kalanetikos užsiėmimais. Jurgita – veržli, domisi naujovėmis, nuolat atnaujina žinias seminaruose (keletas paskutiniųjų):

2012 m. Fitneso mokymo centras “AEROMIX” teorinis ir praktinis seminaras, Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose, grupiniuose užsiėmimuose bei asmeninėje treniruotėje ir Callanetics workshop kalanetikos pratimai naudojant įvairų inventorių.

2012 m. Fitneso mokymo centras “AEROMIX” teorinis bei praktinis seminaras Pilates pratimai naudojant Fit Ball&Soft Gum kamuolius bei elastines juostas.

2012 m. EURO EDUCATION, European Fitness School, B licencijos mokymas. Pilateso pratimų anatomija.

2013 m. European Fitness School, Pilates Matwork Exrcises Modul I. Mary Portiguar (Brazil)

 

Linkiu, kad savojo kūno pažinimas ir nauji įpročiai taptu Jūsų gyvenimo kasdienybe. Laukiu Jūsų teigiamo požiūrio į darbą, geros nuotaikos ir šypsenos! Iki susitikimo!!!


Kalanetika:

Kalanetika – tai statinių pratimų kompleksas, kada raumenys dirba išsitempimo ir susitraukimo principu tokiu būdu veiksmingai treniruojami gilieji raumenys. Kalanetika – tai lyg šokėjų mankšta, formuojanti proporcingą kūno siluetą. Joje rasime jėgos treniruočių, jogos, baleto pratimų. Akcentuojamas baletui būdingas grakštumas, tempimo pratimai. Jau po pirmų savaičių kūnas tampa tvirtesnis, bendra laikysena – dailesnė, norisi vaikščioti pasitempus. Šios mankštos pratimai yra skirti problematiškiausioms kūno vietoms dailinti – pečiams, rankoms, krūtinei, juosmeniui, nugarai, klubams, sėdmenims ir šlaunims. Po kelių treniruočių pastebimai sutvirtėja gilusis poodinis sluoksnis, dailėja figūra: riebalai nyksta, o raumenys tvirtėja. Tai ypač moteriška mankšta, kuri puikiai gydo sėdimo darbo, nėštumo ar netaisyklingos laikysenos sukeltus nemalonumus.

[/col]
[/row]

 

Diana Paunksnytė

diana1

[col class=”span6″]

Diana Paunksnytė yra Lietuvos edukologijos universiteto šokio pedagogikos ketvirto kurso studentė. Šokti pradėjo nuo šešerių, kai mama nuvedė ją į pramoginių šokių pamokas. Taip viskas ir prasidėjo: nenumaldomas noras šokti, didelės pastangos ir galiausiai įvairūs laimėjimai. Diana užsispyrusi ir reikli mergina, todėl pamokų metu gausite ne tik puikų energijos užtaisą visai dienai, bet taip pat išmoksite judėti latino ritmu.


Solo Latino:

SOLO LATINO šokiai puiki galimybė pailsėti nuo kasdienybės ir pasinerti į kūno judėjimą. Šoksime be partnerio, todėl galėsite išlaisvinti savo judėjimą bei parodyti ką jūs iš tiesų sugebate;) Išmoksime čia čia čia, rumba, salsa, džaivą bei kitus šokius. Solo latino – galimybė išmokti ne vieną ugningą šokį!

 

JULIUS

Julius O

 


Julius (a.k.a. B -boy Koi) pirmuosius breiko žingsnius žengė dar 2004 metais, šiuo metu vienai stipriausių Lietuvos komandų “Uppercut” priklausantis šokėjas yra daugelio konkursų nugalėtojas ir prizininkas!

 

DINARA

Dinara O

 

MARIJA

Marija O