Šokių stiliai

SHOW DANCE (7-9 m., 10-12 m., 13-15 m., 16-20 m.)

Tai šokis, turintis savo siužetą ir pasakojimą. Jam sukurti galima pasitelkti įvairius šokių stilius, nuo gatvės šokių, vogue iki džiazo ir šiuolaikinio šokių. Show dance išsiskiria savo efektingumu ir galingais judesiais. Tai leidžia neprisirišti prie vieno šokio stiliaus ir suteikia galimybę realizuoti skirtingas temas ir naujas idėjas. Šokti show dance šok/šok studijoje kviečiame įvairaus amžiaus vaikus bei jaunimą, grupės sezono metu filmuoja išmoktas choreografijas bei dalyvauja konkursuose.

MINI STREET DANCE (4-6 m.)

Šių užsiėmimų mokymo metodai pritaikyti būtent tokio amžiaus vaikams. Šokių pamokų metu įgūdžiai ugdomi taip, kad kiekvieną kartą skatinamas augimas per holistinius mokymosi aspektus – “mąstyk” (muzikalumas, kūrybinė išraiška, koncentracija, sprendimų priėmimas); “judėk” (lankstumo, jėgos, pusiausvyros ir koordinacijos plėtojimas per šokį, fizinę veiklą); “gyvenk” (pasitikėjimo, dalijimosi, komandinio darbo, bendradarbiavimo skatinimas praleidžiant laiką su draugais ir bendraamžiais).

DANCEHALL (18+)

Tai iš Jamaikos kilęs itin charakteringas šokio stilius. Šis gatvės šokis susiformavo jau  prieš kelis dešimtmečius, tačiau vis dar besiformuoja iki šiandien ir  išsiskiria didele judesių įvairove.  Šokio stiliaus mokymas prasideda nuo pagrindų, bazinių žingsnių kurie vėliau jungiami į šokio kompozicijas. Dancehall užsiėmimuose skamba nuostabi ritminga muzika, bei mokomasi jausmingų ir energingų judesių.
šok/šok studijoje pažinti dancehall šokių stilių kviečiame open arba pažengusiųjų grupėse

LADY DANCE (18+)

Šių užsiėmimų metu merginos susipažįsta su įvairių šokio stilių judesių elementais. Merginos mokosi judėti laisvai ir nevaržomai, atsipalaiduoti, skleisti pasitikėti savimi bei pažinti šokio subtilybes. Na, o užsiėmimų metu visas išmoktas choreografijas filmuoja ir įamžina video klipuose.

LATINO SHOW (18+)

Užsiėmimai, kurių atsvaros taškas yra sportiniai šokiai, bet nepamirštama ir kitų šokio stilių elementų. Latino show “Puella” grupė filmuojasi savo choreografijų klipus, dalyvauja įvairiuose konkursuose, kuriuose skinamos ne tik prizinės vietos, bet ir žiūrovų simpatijos.

TWERK (14+)

Twerk yra šokio stilius, atsiradęs JAV ir išgarsėjęs drauge su Bounce kultūra. Twerk (arba Twerking) šaknys glūdi Afrikoje ir yra siejamos su skirtingų regionų šokiais, tokiais kaip Mapouka, Pat Pat ir Baikoko – būtent šie tradiciniai judesiai kolonizacijos metu atkeliavo į JAV ir išsivystė į klubų judėjimą, kurį šiuo metu galime matyti vakarėliuose, muzikiniuose klipuose, reklamose bei kitur. Pagrindinė kūno dalis, kurią naudojame šokdami Twerk yra klubai bei sėdmenys. Svarbu paminėti, jog “twerk’inti” galima įvairiai: stovint ant rankų, galvos, naudojant žemės judesius, prijungiant rankų, krūtinės ar kitų kūno dalių judėjimą. Tai aktyvus, nuotaikingas bei itin pozityvus šokis, kuris kiekvienai(-am) padeda atrasti kažką naujo – išmokti šokti, susipažinti ir suartėti su savo kūnu, pasisemti geros energijos ir kita.

COMMERCIAL JAZZ (14+)

Šokio stilius, kurio raidą paskatino komercinės šokio industrijos poreikiai – muzikiniai vaizdo klipai, kino filmai, koncertiniai muzikos atlikėjų turai, miuziklai ir kt. Tai seksualus šokio stilius, kurio bazę sudaro džiazinis šokis bei interpretuoti gatvės šokio motyvai. Funk, Soul, R&B ir Pop muzikos stilių kultūros yra svarbios komercinio šokio raidai.

Darbas pamokose: Apšilimas ir pratimtakiai (across the floor) kiekvienoje pamokoje. Pirmas keturias mėnesio pamokas dėstoma Jazz Funk stiliaus choreografinė kombinacija (sportinė avalynė), sekančias keturias pamokas dėstoma Heels stiliaus choreografinė kombinacija (rekomenduotini aukštakulniai, tačiau neprivalomi).

LYRICAL JAZZ (14+)

Besiformuojantis šokio stilius išpopuliarėjęs televizijos projektų dėka. Choreografai kurdami ryškius ir emocionalius pasirodymus pramogų industrijai pradėjo varijuoti džiazinio šokio, baleto bei komercinio šokio sinteze. Svarbi poetinė ir emocinė išraiška.

Darbas pamokose: Pirma savaitės pamoka skiriama fiziniam kūno paruošimui, pratimtakiams (across the floor) bei dėstoma nesudėtinga bazinių žingsnių kombinacija. Antra savaitės pamoka skiriama choreografinės kombinacijos dėstymui.

HIP HOP (įvairaus amžiaus grupės)

Hip hop šokių stilius – gimęs Amerikoje Niujorke pasiglemžė visą pasaulį savo populiarumu, šokis sekė pagal Hip hop muziką klubuose, vakarėliuose, gatvėse ir apskriejo visą pasaulį. Šis šokių stilius yra vienas iš plačiausių savo judesių spektru ir technika. Pagrindinis šio stiliaus judėjimas yra bounce, rock and groove priverčiantis pajausti erdvę, ir jaustis laisvai. Hiphop šokių pamokose išmokstama valdyti savo visą kūną, pajausti jo visumą, mokomasi improvizuoti, įgaunama pasitikėjimo ir sustiprėjama fiziškai. Nesnausk ir prisijunk prie šio šokio stiliaus pamokų tam, kad parketas kaistų nuo tavo batų ir judesių!

VOGUE (18+)

Ekstravagancija, ekspresija, grakštumas – trys žodžiai tiksliai apibūdinantys Vogue šokio stilių. Vogue užsiėmimuose dirbama ties šokio pagrindais, susipažįstama su kultūra, kuriamos choreografijos, improvizuojama, bei pasikraunama geros energijos. Šio stiliaus šokiai ugdo muzikalumą, stiliaus ir aukštosios mados sampratą, skatina pasitikėjimą savimi, lavina atminį, bei fizinį pasirengimą.