Dažniausiai mūsų klausia

O mes atsakome!

Emilija šokio judesy.

Kaip skaičiuojamas mėnesio abonementas?

Mėnesio abonementas skaičiuojamas nuo pirmos iki paskutinės mėnesio dienos. Jo suma priklauso nuo lankomų užsiėmimų pobūdžio ir dažnumo (1-2 kartai per savaitę ar daugiau). Valstybinių švenčių metu, mokinių atostogų laikotarpiu, jei pamokos neįvyksta, mokestis nėra mažinamas.

Ar galimi individualūs užsiėmimai?

Galimos individualios pamokos (show, contemporary, vogue, dancehall latino ir kt.), choreografijos statymas jaunavedžiams, mergvakariams, įmonėms, televiziniams projektams, klipams, teminiams gimtadieniams ir kt. *

Ar galima išsinuomoti jūsų patalpas renginiui?

Taip, patalpos/salės taip pat nuomojamos renginiams, filmavimams, seminarams ir privatiems susitikimams.

Kokios individualų pamokų ar patalpų nuomos kainos ir taikomos nuolaidos?

* Kaina sutartinė, priklausoma nuo pamokų skaičiaus ir jūsų norų. Rašykite arba skambinkite ir mes su Jumis susitarsime!

** Šokant dviems ar daugiau šeimoms nariams taikoma nuolaida - antram nariui taikoma 5 Eur, trečiam šeimos nariui taikoma 10 Eur nuolaida ir t.t. Nuolaidos nesumuojamos.

*** Vienam asmeniui šokant dvejose ar daugiau grupių taikoma 10 Eur nuolaida.

Kada prasideda naujų grupių pamokos?

Visos grupių pamokos prasideda nuo rugsėjo mėnesio. Prie šių pamokų galima prisijungti viso sezono metu.

Kaip susidaro nauja grupė?

Nauja grupė startuoja susirinkus minimaliam narių skaičiui (10 žm.), todėl norintiems prisijungti prie naujų užsiėmimų prašome registruotis.

Ką daryti, jei kurį laiką planuoju ar negaliu lankyti užsiėmimų?

Mes labai prašome iš anksto pranešti jei nusprendėte kurį laiką nelankyti (kad sustabdytumėme mokėjimą) ar visai nebelankyti pamokų. Šis Jūsų pranešimas padės mums planuoti pamokas ir žinoti, kur prijungti mokinius iš laukiančiųjų sąrašo (jei grupė pilna) arba nuspręsti ar grupė jau gali startuoti.

Jei praleidau užsiėmimą, ar galiu susigrąžinti pinigus?

Jei pamokas praleidote – mokestis negrąžinamas.

Kaip apmokėti už pamokas?

Šiuo metu mokėjimas vyksta grynais pinigais arba pavedimu.

Kada mokamas mėnesinis mokestis?

Mėnesinis mokestis už pamokas mokamas už einamąjį mėnesį iki einamojo mėnesio 10 d. (laiku nesumokėjus už kiekvieną pavėluotą pamoką prašysime šokolado).

Ar galima mokėti dalimis?

Pagal susitarimą galima mokėti dalimis, taikomos nuolaidos lankant kelis skirtingus užsiėmimus, šeimos nariams, bei socialiai remtinoms šeimoms (nebijokite prieiti prie savo mokytojo ir pasipasakoti, visuomet atrasime tinkamą sprendimo būdą).