Mokytojai

AGNĖ JUŠKA PETRULĖ

Šokių studijos šok/šok įkūrėja, diplomuota šokių mokytoja, turinti vyr. mokytojos kvalifikaciją. Nuolatinė įvairių projektų, renginių, festivalių šokėja ir choreografė. Vasaros šokių stovyklos MAN ir tarptautinių šokio festivalio-konkurso “SHOCK” viena iš organizatorių. Yra tokių televizijos projektų kaip ,,Lietuvos Balsas. Vaikai’’, ,,Lietuvos Balsas‘‘, ,,TECH TOP‘‘, ,,Žmonės‘‘, “X Faktorius”, “Nacionalinė Eurovizija’’ ir daugelio kitų choreografė. Agnė propaguoja show dance stilių. Savąjį šokio braižą kuria maišydama šokių stilius, nuo street dance, vogue šokių iki džiazo ir šiuolaikinio šokio. Yra daugkartinė šokių konkursų prizininkė ir nugalėtoja kartu su šok/šok grupėmis. Šokio žinias bei patirtį nuolat atnaujina dalyvaudama įvairiuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek įvairiose užsienio šalyse. Ji yra įsitikinusi, kad tikras šokėjas turi būti universalus, o svarbiausia – tai ką jaučia šokdamas.

DIANA PAUNKSNYTĖ

Diplomuota šokio pedagogė, metodininkė turinti šokio edukologikos magistro laipsnį. Diana yra įvairių televizijos projektų ir miuziklų šokėja, respublikinio šokio konkurso “JUMP” organizatorė.
Pradėjusi savo šokio kelią nuo sportinių šokių, toliau intensyviai tobulinasi ir skiria jiems daug dėmesio. Taip nuo 2015 metų susikūrė latino show šokių grupę “Puella” su kuria dalyvauja įvairiuose konkursuose, skina ne tik prizines vietas, bet ir žiūrovų simpatijas.
Mokytoja taip pat dirba su mažaisiais studijos išdykėliais – šok/šok KIDS grupe, bei su vienomis iš šok/šok CHILDREN ir JUNIORS grupių. Dianos pamokų metu niekada netyla juokas, kurio pagalba net sunkiausius judesius vaikai išmoksta su šypsenomis.  šok/šok KIDS – daugkartiniai šokių konkursų prizininkai ir Grand Prix nugalėtojai.

NATALIJA YAKOVER

Diplomuota šokių mokytoja, sukaupusi didelę darbo patirtį šokio srityje, turinti vyr. mokytojos kvalifikaciją. Viena iš organizatorių sėkmingai 2011 m. startavusios vasaros šokio stovyklos MAN ir tarptautinių šokio festivalių-konkursų “SPACE” bei “SHOCK”. Savo šokio kelią pradėjusi su pramoginiais šokiais, ilgą laiką praleidusi pop scenoje, dabar ji jau daugiau nei 10 metų specializuojasi gatvės šokio (HIP-HOP, HOUSE) ir SHOW DANCE stiliuose. Taip pat intensyviai praktikuoja DANCEHALL šokio stilių. Per visą savo darbo patirtį, nuolat tobulina įgūdžius ir žinias įvairiuose šokio seminaruose.
Jos gyvenimo kredo – mokytis reikia jaunystėje, senatvėje mėgautis žiniomis, o šokti visą gyvenimą!


AGNĖ ADOMONYTĖ

Šokio pedagogikos studentė, energinga, entuziastinga, jauna šokio mokytoja. Pradėjusi šokti nuo mažens, augusi ir tobulėjusi kiekvieną dieną čia – šok/šok studijoje. Nuolatinė įvairių televizijos projektų, renginių, festivalių, tarptautinių konkursų šokėja ir dalyvė. Šokio žinias bei patirtį aktyviai kaupia išbandydama įvairius šokio stilius bei skirtingus judėjimus, dalyvaudama įvairiuose seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Šokių studijoje šok/šok ji padeda patiems mažiausiems šok/šok MINI grupės šokėjams žengti pirmus žingsnius šokio kelyje bei dirba su šok/šok KIDS ir CHILDREN grupėmis. Mažieji šokėjai tampa geriausiais draugais, drąsiai ir su šypsena veide žengia į sceną, dalyvauja įvairiose šokio šventėse, festivaliuose, konkursuose. Taip pat Agnė veda LADY DANCE užsiėmimus, kuriuose padeda merginoms atskleisti pasitikėjimą savimi ir pažinti šokio subtilybes.

ALBERTAS LAGUNOVIČIUS

Komercinio šokio šokėjas, choreografas ir treneris. Ilgametis Donato Montvydo šou grupės vadovas ir koncertinių turų choreografas bei šokėjas. Šokio spektaklių, šou pastatymų ir TV projektų šokėjas bei choreografas, sukūręs pasirodymų M.A.M.A. apdovanojimams, Nacionalinės Eurovizijos atrankoms, Lietuvos Balso transliacijoms bei daugeliui kitų renginių. Daugkartinis šokio festivalių Lietuvoje teisėjas. Šokio bei fitneso seminarų prezenteris Lietuvoje ir užsienyje. Daugkartinis garsiausių Lietuvos šokio konkursų dalyvis ir prizininkas. Tarptautinių šokio konvencijų, mokymų bei seminarų dalyvis Lietuvoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Čekijoje, JAV. Mokėsi pamokose pas Sheryl Murakami, Yanis Marshall, Jevgenij Tichonov, Miguel Zarate, Bobby Newberry, Dana Foglia, Benny Ninja, Javier Ninja ir daugelį kitų mokytojų.

Video:

VIDEO 1

EMA ir NEILA

Dviguba jėga- taip save apibūdina dvynės. Tryliką metų jos abi praleido meninės gimnastikos pasaulyje, taip pat yra daugkartinės Lietuvos bei tarptautinių turnyrų čempionės bei prizininkės. Abi buvo Lietuvos meninės gimnastikos rinktinėje, su kuria Europos čempionate iškovojo 6-ąją vietą. Taip pat atstovavo Lietuvai Pasaulio čempionate!
Šiuo metu dvynės profesionaliai šoka šiuolaikinį šokį, labai mėgsta kurti įvairias choreografijas. Taip pat šoka įvairiuose televiziniuose projektuose kaip Lietuvos balsas, X Faktorius, Eurovizija.
Jau kelis metus dirba meninės gimnastikos trenerėmis. Gimnastika tai ne tik sugebėjimas padaryti špagatą ar persivertimą, bet ir fizinis kūno parengimas, sportinio charakterio ugdymas bei gebėjimas valdyti savo kūną ir susilieti su muzika.
Taip pat prieš 3 metus pradejus dirbti su vaikais, dabar veda gimnastikos užsiėmimus kur stengiasi vaikams perteikti koks svarbus yra mūsų sveikas ir sportiškas kūną bei didelį dėmesį skiria lankstumo lavinimui. Kuo anksčiau suvokiame, kad sveikame kūne – sveika siela, tuo mums ateityje būna lengviau būti fiziškai aktyviems. Nes fizinis aktyvumas mus lydi nuolatos.
Taip kad nusišypsokite Sau, nusišypsokite aplinkiniams, ir einame visi kartu aktyviai ir naudingai praleisti laiką !
Body&Mind
Treniruotė skirta giliųjų raumenų stiprinimui, pusiausvyros bei laikysenos lavinimui, lankstumo bei sąnarių mobilumo gerinimui. “Body&Mind” treniruotėje naudojami Pilates, kalanetikos ir jogos elementai, kartu persipine su funkciniais pratimais. Tai treniruočių mišinys, kuri padės mūsų kūnui sustiprėti ir tapti funkcionaliu.
Norint jaustis gerai, neužtenka vien tik stiprinti kūną, reikia skirti dėmesį ir savo emocinei būsenai bei mintims. Todėl norint išlaikyti balansą tarp šių dalykų, didelį dėmesį skirsime kvėpavimui, atsipalaidavimui bei meditacijai.
Treniruotės metu mokinsimes viską atlikti maksimalia ir aktyvia judesio amplitude, pasitelkiant sąmoningą kvėpavimą. Kiekviena treniruotė yra kitokia, tempas ir judesiai skirtingi. Ir nesvarbu ar tu moteris ar vyras, jaunas ar senas, šį treniruotė skirta visiems kas nori išbandyti savo kūno galimybes ir skirti laiko savęs pažinimui.

Video:

GINTARĖ ŠULČIŪTĖ

Šokėja, choreografė, mokytoja, atlikėja, renginių organizatorė bei vedėja. Gintarė, kitaip žinoma kaip Vanilla, aktyviai dalyvauja ne tik šokių, tačiau ir pramogų industrijoje, tad šią ryškią, pozityvią bei šiltą asmenybę galite sutikti ir DJ ar kitame amplua.
Pradėjusi šokti dar pradinėse klasėse išbandė tautinius lietuvių bei pramoginius šokius, baletą, eksperimental bei kitus stilius. Atradusi gatvės kultūrą įsimylėjo Hip-Hop judėjimą – lankėsi seminaruose, pamokose bei dalyvavo Lietuvos ir užsienio gatvės šokių renginiuose, kuriuose pelnydavo prizines vietas improvizacinėse kovose arba komandiniuose pasirodymuose. Laikui bėgant, vis dažniau vizituojantis JAV, susipažino su Twerk kultūra bei šokiu. Apsilankiusi Jamaikoje bei didžiausiame Twerk festivalyje pasaulyje “International Twerk Championship” suorganizavo pirmuosius Twerk seminarus Lietuvoje.
Šiuo metu Gintarė veda reguliarias Twerk pamokas, organizuoja renginius, dedikuotus Twerk kultūrai, kuria choreografijas atlikėjams bei šoka koncertuose, festivaliuose, filmuose, televizijos projektuose, taip pat prižiūri bei organizuoja aktorių ar daiktų judėjimą reklamų filmavimo metu, kuria performance stiliaus pasirodymus ir retkarčiais – šoka teatro pasirodymuose. 
Vanilla to the max – taip šią merginą vadina draugai ir aplinkiniai. Nuolatinis tobulėjimas, pozityvas, drąsa ir nuoširdumas yra jos tikėjimas, kuriuo kasdien dalijasi su kitais!

Video:

TWERK 20

GEDIMINAS STUKAS (SHTUKA)

Trenerio karjerą pradėjęs prieš 6 metus, baigęs kineziterapijos studijas ir ištobulinęs savo kūno judėjimą laimėjo ne vieną renginį Lietuvoje bei užsienyje. Šoko ant scenos su tokiom Lietuvos žvaigždėm kaip Lilas ir Innomine, Evgenya Redko, Monique. Taip pat dalyvavo dvejuose televizijos projektuose: Šokių revoliucija ir X-faktorius. Gerais rezultatais gali pasigirti ir Gedimino mokiniai. Vienas iš jų šiais metais tapo Lietuvos Hiphop vicečempionas vaikų grupėje iki 12metų. Gediminas yra be galo nuoširdus, atsakingas bet reiklus treneris. Tačiau jo treniruotės – informatyvios ir nuotaikingos. Kviečiame prisijungti ir užkurti Hiphopo varikliuką savyje!

DŽIUGINTA BUTKUTĖ (JUJU)

Trenerė Džiuginta, dar žinoma kaip Juju Laduree Campbell, yra viena iš besiformuojančios Vogue Ballroom kultūros atstovių Lietuvoje. Ne kartą dalyvavusi užsienio, Baltijos šalių konkursuose, šokėja yra pelniusi pirmąsias vietas, bei teisėjavusi renginiuose, kaip “Shades of Nudes Kiki ball”. “Kuomet šoku Vogue – neturiu dėl ko gėdytis, jaučiuosi išlaisvinusi savo vidinį personažą, kuriam radau saugią erdvę pasireikšti”, – pasakoja Džiuginta, “Šokis mane visada lydėjo gyvenime, esu užaugusi su šiuolaikiniu, moderno stiliais, tačiau, visuomet jaučiau trauką gatvės šokiams”. Juju priklauso prancūziškąjam “House of Laduree”, bei tarptautiniam “Kiki House of Campbell”.