Mūsų mokytojai

Agnė Juška Petrulė

Agnė Juška Petrulė

Šokių studijos šok/šok įkūrėja, diplomuota šokių mokytoja, turinti vyr. mokytojos kvalifikaciją. Nuolatinė įvairių projektų, renginių, festivalių, muzikinių klipų šokėja, choreografė, režisierė. Vasaros šokių stovyklos MAN ir tarptautinių šokio festivalio-konkurso “SHOCK” viena iš organizatorių. Yra tokių televizijos projektų kaip ,,Lietuvos Balsas. Vaikai’’, ,,Lietuvos Balsas‘‘, ,,TECH TOP‘‘, ,,Žmonės‘‘, “X Faktorius”, “Nacionalinė Eurovizija’’ ir daugelio kitų choreografė. Agnė propaguoja show dance stilių. Savąjį šokio braižą kuria maišydama šokių stilius, nuo street dance, commercial, džiazo ir šiuolaikinio šokio. Yra daugkartinė šokių konkursų prizininkė ir nugalėtoja kartu su šok/šok grupėmis. Šokio žinias bei patirtį nuolat atnaujina dalyvaudama įvairiuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek įvairiose užsienio šalyse. Ji yra įsitikinusi, kad tikras šokėjas turi būti universalus, o svarbiausia – tai ką jaučia šokdamas.

Diana Paunksnytė

Diana Paunksnytė

Diplomuota šokio pedagogė, metodininkė turinti šokio edukologikos magistro laipsnį. Diana yra įvairių televizijos projektų ir miuziklų šokėja, respublikinio šokio konkurso “JUMP” organizatorė.
Pradėjusi savo šokio kelią nuo sportinių šokių, toliau intensyviai tobulinasi ir skiria jiems daug dėmesio. Taip nuo 2015 metų susikūrė latino show šokių grupę “Puella” su kuria dalyvauja įvairiuose konkursuose, skina ne tik prizines vietas, bet ir žiūrovų simpatijas.
Mokytoja taip pat dirba su mažaisiais studijos išdykėliais – šok/šok KIDS grupe, bei su vienomis iš šok/šok CHILDREN ir JUNIORS grupių. Dianos pamokų metu niekada netyla juokas, kurio pagalba net sunkiausius judesius vaikai išmoksta su šypsenomis. šok/šok KIDS – daugkartiniai šokių konkursų prizininkai ir Grand Prix nugalėtojai.

Natalija Yakover

Natalija Yakover

Diplomuota šokių mokytoja, sukaupusi didelę darbo patirtį šokio srityje, turinti vyr. mokytojos kvalifikaciją. Viena iš organizatorių sėkmingai 2011 m. startavusios vasaros šokio stovyklos MAN ir tarptautinių šokio festivalių-konkursų “SPACE” bei “SHOCK”. Savo šokio kelią pradėjusi su pramoginiais šokiais, ilgą laiką praleidusi pop scenoje, dabar ji jau daugiau nei 10 metų specializuojasi gatvės šokio (HIP-HOP, HOUSE) ir SHOW DANCE stiliuose. Taip pat intensyviai praktikuoja DANCEHALL šokio stilių. Per visą savo darbo patirtį, nuolat tobulina įgūdžius ir žinias įvairiuose šokio seminaruose.
Jos gyvenimo kredo – mokytis reikia jaunystėje, senatvėje mėgautis žiniomis, o šokti visą gyvenimą!

Agnė Adomonytė

Agnė Adomonytė

Diplomuota šokio pedagogė, kūrybos komunikacijos absolventė. Agnė – energinga, entuziastinga, jauna šokio mokytoja. Pradėjusi šokti nuo mažens, augusi ir tobulėjusi kiekvieną dieną čia – šok/šok studijoje. Nuolatinė įvairių televizijos projektų, renginių, performansų, festivalių, tarptautinių konkursų šokėja ir dalyvė. Šokio žinias bei patirtį aktyviai kaupia išbandydama įvairius šokio stilius bei skirtingus judėjimus, dalyvaudama įvairiuose seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 
Šokių studijoje šok/šok ji padeda patiems mažiausiems šok/šok MINI grupės šokėjams žengti pirmus žingsnius šokio kelyje bei dirba su šok/šok KIDS, CHILDREN, JUNIORS grupėmis. Čia šokėjai tampa geriausiais draugais, drąsiai ir su šypsena veide žengia į sceną, dalyvauja filmavimuose, festivaliuose, konkursuose, čempionatuose. Taip pat Agnė veda LADY DANCE užsiėmimus, kuriuose padeda merginoms atskleisti pasitikėjimą savimi ir pažinti šokio subtilybes.
Albertas Lagunovičius

Albertas Lagunovičius

Komercinio šokio šokėjas, choreografas ir treneris. Buvęs ilgametis Donato Montvydo šou grupės vadovas ir koncertinių turų choreografas bei šokėjas. Šokio spektaklių, šou pastatymų ir TV projektų šokėjas bei choreografas, sukūręs pasirodymų M.A.M.A. apdovanojimams, Nacionalinės Eurovizijos atrankoms, Lietuvos Balso transliacijoms bei daugeliui kitų renginių. Daugkartinis šokio festivalių Lietuvoje teisėjas. Šokio bei fitneso seminarų prezenteris Lietuvoje ir užsienyje. Daugkartinis garsiausių Lietuvos šokio konkursų dalyvis ir prizininkas. Tarptautinių šokio konvencijų, mokymų bei seminarų dalyvis Lietuvoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Čekijoje, JAV. Mokėsi pamokose pas Sheryl Murakami, Yanis Marshall, Jevgenij Tichonov, Miguel Zarate, Bobby Newberry, Dana Foglia, Benny Ninja, Javier Ninja ir daugelį kitų mokytojų.

Ema ir Neila

Ema ir Neila

Tryliką metų jos abi praleido meninės gimnastikos pasaulyje, taip pat yra daugkartinės Lietuvos bei tarptautinių turnyrų čempionės bei prizininkės. Abi buvo Lietuvos meninės gimnastikos rinktinėje, su kuria Europos čempionate iškovojo 6-ąją vietą. Taip pat atstovavo Lietuvai Pasaulio čempionate!
Šiuo metu dvynės profesionaliai šoka ir propaguoja šiuolaikinį šokį, taip pat tobulinasi užsienio šokio stovyklose. Nuolat šoka įvairiuose televiziniuose projektuose kaip Lietuvos balsas, X Faktorius, Eurovizija, šoka mados renginiuose bei scenoje su Lietuvos atlikėjais. Taip pat Ema ir Neila užsiima kūryba, meniniais projektais ir eksperimentuoja kurdamos įvairius performansus.

Gintarė Šulčiūtė

Šokėja, choreografė, mokytoja, atlikėja, renginių organizatorė bei vedėja. Gintarė, kitaip žinoma kaip Vanilla, aktyviai dalyvauja ne tik šokių, tačiau ir pramogų industrijoje, tad šią ryškią, pozityvią bei šiltą asmenybę galite sutikti ir DJ ar kitame amplua.
Pradėjusi šokti dar pradinėse klasėse išbandė tautinius lietuvių bei pramoginius šokius, baletą, eksperimental bei kitus stilius. Atradusi gatvės kultūrą įsimylėjo Hip-Hop judėjimą – lankėsi seminaruose, pamokose bei dalyvavo Lietuvos ir užsienio gatvės šokių renginiuose, kuriuose pelnydavo prizines vietas improvizacinėse kovose arba komandiniuose pasirodymuose. Laikui bėgant, vis dažniau vizituojantis JAV, susipažino su Twerk kultūra bei šokiu. Apsilankiusi Jamaikoje bei didžiausiame Twerk festivalyje pasaulyje “International Twerk Championship” suorganizavo pirmuosius Twerk seminarus Lietuvoje.
Šiuo metu Gintarė veda reguliarias Twerk pamokas, organizuoja renginius, dedikuotus Twerk kultūrai, kuria choreografijas atlikėjams bei šoka koncertuose, festivaliuose, filmuose, televizijos projektuose, taip pat prižiūri bei organizuoja aktorių ar daiktų judėjimą reklamų filmavimo metu, kuria performance stiliaus pasirodymus ir retkarčiais – šoka teatro pasirodymuose. 
Vanilla to the max – taip šią merginą vadina draugai ir aplinkiniai. Nuolatinis tobulėjimas, pozityvas, drąsa ir nuoširdumas yra jos tikėjimas, kuriuo kasdien dalijasi su kitais!

Gediminas Stukas

Gediminas Stukas (SHTUKA)

Trenerio karjerą pradėjęs prieš 6 metus, baigęs kineziterapijos studijas ir ištobulinęs savo kūno judėjimą laimėjo ne vieną renginį Lietuvoje bei užsienyje. Šoko ant scenos su tokiom Lietuvos žvaigždėm kaip Lilas ir Innomine, Evgenya Redko, Monique. Taip pat dalyvavo dvejuose televizijos projektuose: Šokių revoliucija ir X-faktorius. Gerais rezultatais gali pasigirti ir Gedimino mokiniai. Vienas iš jų šiais metais tapo Lietuvos Hiphop vicečempionas vaikų grupėje iki 12metų. Gediminas yra be galo nuoširdus, atsakingas bet reiklus treneris. Tačiau jo treniruotės – informatyvios ir nuotaikingos. Kviečiame prisijungti ir užkurti Hiphopo varikliuką savyje!

Džiuginta Butkutė

Džiuginta Butkutė (JUJU)

Vogue stiliaus mokytoja Juju, dar kitaip žinoma kaip Džiuginta, yra viena iš Voguing Ballroom Scene kultūros atstovių Lietuvoje.
Ne kartą dalyvavusi Paryžiuje, Lenkijoje, Latvijoje, Juju, bei jos mokiniai pelnė pirmąsias vietas, tokiose kategorijose, kaip – Face, European Runway, Best Overall Look, Beginners Runway, Performance ir etc..
“Vogue užsiėmimuose dirbame ne tik su choreografijom, taip pat improvizuojame, bei ieškome savo individualaus sceninio amplua” – sako Juju – “Mokomės etiketo, laikysenos, pozavimo, moteriškumo, bei vyriškumo, kuriame saugią erdvę įvairių asmenybių saviraiškai.”
Juju šoka Vogue stilių jau 8-eris metus, tačiau bendrai Juju šoka jau 20 metų.

Martyna Šuopytė

MARTYNA ŠUOPYTĖ

Jauna, charismatiška šokių mokytoja savo meile šokiui atradusi šok/šok studijoje. Ilgametė studijos narė, įvarių tarptautinių konkursų, televizijos projektų bei renginių dalyvė. Nuolatos skiria laiko asmeniniam tobulėjimui dalyvaudama įvairių stilių seminaruose bei pamokose.
Šokių studijoje ji dirba su šok/šok CHILDREN ir JUNIORS grupėmis. Čia šokėjai tampa geriausiais draugais, drąsiai ir su šypsena veide žengia į sceną, dalyvauja filmavimuose, festivaliuose, konkursuose, čempionatuose.

AGNĖ BELOPETROVIČ

Didžiausias malonumas gyvenime yra atrasti savo aistrą ir pomėgį. Tai, kas tave „veža“ kiekvieną dieną. Kiekvienam to linkiu! Be galo džiaugiuosi, kad man tai pavyko padaryti dar paauglystėje” – dalinasi savo emocijomis Agnė.

Nuo pat darželio laikų ją lydėjo šokis ir laikui bėgant noras šokti tik stiprėjo. Po mokslų Tarpautinėje Šokių Akademijoje Kopenhagoje ir Los Andžele, ji nusprendė grįžti į Lietuvą ir tęsti šokių pamokas čia. Nors ir teko mokytis bei mokinti nemažai skirtingų stilių, Agnė labiausiai propaguoja street dance bei show dance stilius. 

“Džiaugiuosi kiekvieno mokinio šypsena išmokus naują šokio žingsnelį, kiekvienu laimėtu medaliu šokių konkursuose ir, kad jau daugiau nei 14 metų galiu dalintis savo žiniomis, energija bei meile šokiui savo pamokose.