Kitos paslaugos, ką galite gauti pas mus

Be reguliarių šokių ir sporto užsiėmimų taip pat siūlome individualias pamokas, šokių pastatymus jaunavedžiams, mergvakariams, įmonių vakarėliams/renginiams, atlikėjams, gimtadienio šventėms ir kitiems susibūrimams.

Salių nuoma

Atskirų salių arba visos studijos nuoma.
Naujai įrengta, moderni ir erdvi studija ilgalaikei ir trumpalaikei (valandinei) nuomai. Ideali vieta, garantuotas patogus parkingas.
Galima visos studijos ir atskirų salių nuoma užsiėmimams, renginiams, privačioms šventėms, konferencijoms, seminarams, fotosesijoms, filmavimams.
Naujam sezonui turime laisvų salių geriausiu laiku.
Studijoje:
* Pirma salė 130 m2
* Antra salė 95 m2
* Du persirengimo kambariai
* Vadovų kambariukas
* Registratūra
* Foje/poilsio zona
* Tualetai, dušai.

Vestuviniai šokiai

* Jei norite, kad ši diena taptų ypatinga, tegul pirmasis Jūsų šokis palieka daug nuostabių akimirkų Jums ir Jūsų svečiams. Visiškai nesvarbu, kad Jūs niekada nemokėjote šokti. Per keletą užsiėmimų mes padėsime išmokti šokio žingsnių, sukursime šokio choreografiją pagal pasirinktą muziką.

* Tai nebūtinai turi būti tradicinis valsas. Jūs galite nustebinti visus aistringu tango arba kitu smagiu šiuo-laikiniu šokiu pagal Jūsų mėgstamą muziką. Ši akimirka padarys Jūsų šventę originalia, įsiminta ir dovanos daug gerų emocijų.

Galite pasirinkti kelis šokių pamokų jaunavedžiams variantus:

1.Jaunavedžių šokių kompozicija:
Tai individualių šokių pamokų ciklas, kurių metu statoma Jūsų pasirinkto šokio kompozicija. Tradiciškai pastatymui užtenka trijų šokių pamokų, arba tiek kiek norėsis patiems, kad ramiau miegotųsi.

2. Pagrindinių jaunųjų valso žingsnelių mokymas:
Tai viena individuali pamoka, kurios metu išmoksite kelis pagrindinius jaunųjų valso žingsnelius. Tradiciškai žigsneliams išmokti užtenka vienos šokių pamokos, tačiau galite pasirinkti ir daugiau pamokų.

Patarimai jauniesiems prieš pradedant šokti:

*Nelaukite paskutinės minutės. Artėjant vestuvėms grafikas tampa ir taip įtemptas, todėl rekomenduojama vestuvinį šokį pradėti mokytis kiek ankščiau (bent prieš mėnesį laiko), kad turėtumėte užtektinai laiko įgūdžiams ištobulinti.

*Nesijaudinkite dėl muzikos. Jeigu dar neapsisprendėte kokią dainą pasirinkti – mūsų mokytojai Jums tikrai padės. Jeigu manote, kad Jūsų muzika nėra tinkama šokiui – tiesiog atsineškite ją į pirmąją pamoką, nes mes mėgstame iššūkius.

*Būkite kantrūs. Šokis – tai pramoga, atsipalaidavimas, džiaugsmas, nespauskite savęs per daug.

*Avėkite tinkamą avalynę. Geriausia šokti su bateliais, kuo panašesniais į tuos, kuriuos avėsite savo šventės metu.

*Būkite nuoseklūs. Kuo intensyviau kartositės šokį ir dalyvausite pamokose, tuo greičiau įsisavinsite visą medžiagą.

Įvairūs projektai, muzikiniai klipai

Šok/Šok komanda dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose, renginiuose, filmuojasi muzikiniuose klipuose. Teikiame choreografijos bei režisūros paslaugas įmonėms, renginiams, projektams, filmavimams.  VESTUVINIAI ŠOKIAI
*Jei norite, kad ši diena taptų ypatinga, tegul pirmasis Jūsų šokis palieka daug nuostabių akimirkų Jums ir Jūsų svečiams. Visiškai nesvarbu, kad Jūs niekada nemokėjote šokti. Per keletą užsiėmimų mes padėsime išmokti šokio žingsnių, sukursime šokio choreografiją pagal pasirinktą muziką.
*Tai nebūtinai turi būti tradicinis valsas. Jūs galite nustebinti visus aistringu tango arba kitu smagiu šiuolaikiniu šokiu pagal Jūsų mėgstamą muziką. Ši akimirka padarys Jūsų šventę originalia, įsiminta ir dovanos daug gerų emocijų.Galite pasirinkti kelis šokių pamokų jaunavedžiams variantus:
1.Jaunavedžių šokių kompozicija:Tai individualių šokių pamokų ciklas, kurių metu statoma Jūsų pasirinkto šokio kompozicija. Tradiciškai pastatymui užtenka trijų šokių pamokų, arba tiek kiek norėsis patiems, kad ramiau miegotųs
2. Pagrindinių jaunųjų valso žingsnelių mokymas:Tai viena individuali pamoka, kurios metu išmoksite kelis pagrindinius jaunųjų valso žingsnelius. Tradiciškai žigsneliams išmokti užtenka vienos šokių pamokos, tačiau galite pasirinkti ir daugiau pamokų.Flashmob’as – apibūdina grupę žmonių, kurie staigiai susirenka kokioje nors viešoje vietoje ir padaro kažką neįprasto, tai tęsiasi kelias akimirkas ir išnyksta.Flashmob’as šokyje (kitaip masinis šokis) – tai kai grupė žmonių šoką lengvą, nuotaikingą, didelių pastangų nereikalaujantį šokį.Tad mes rekomenduojame flashmob’us Jūsų įmonių šventėms, renginiams bei vakarėliams.

Mergvakariai

Mes siūlome išsirinkti norimą stilių pagal jūsų poreikius –  jausmingą ir lėtą, ar triukšmingą ir energingą. Galite rinktis iš mūsų studijos siūlomų stilių: latino, lady dance, heels , dancehall, vogue, commercial ir kt. 
 
Mūsų pasiūlymas : 
    * susirinkus mūsų studijoje 30 min atsipalaiduoti, pasimėgauti mūsų vaišinama kava/arbata, “gėrimu”, saldėsiu ir pasiruošti šokio pamokai.
    * 1 val. šokio užsiėmimas
    * 30 – 60 min. po šokio pamokos atsikvėpti studijoje, dalintis įspūdžiais, vaišėmis…
Jei turite kokių idėjų kaip jus galėtumėme pasitikti ar pageidavimų kaip išpildyti temą, visada galite rašyti, siūlyti, mes visada linkusios bendradarbiauti.

Vaikų gimtadienis

Šokingas gimtadienis Jūsų vaikui – su nuotaikingais mūsų studijos mokytojais.Jei Jūsų vaikas nenustygsta vietoje ir svajoja su draugais sušokti bendrą šokį, tad toks gimtadienis kaip tik Jūsų vaikui.Ką siūlome veikti:
*smagią mankštą;
*estafečių rungtis;
*energingus žaidimus
*improvizacijų šou;
*sušokti bendrą šokį

Vaikams užleidžiamos visos šokių studijos patalpos, galima pasidekoruoti šventei, užsisakyti vaišes, pasiskirstyti erdves.Taip pat galite pasikviesti savo animatorius ar atsivežti savo pramogų (iš anksto suderinus su mumis)