Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Be reguliarių šokių ir sporto užsiėmimų taip pat siūlome individualias pamokas, šokių pastatymus jaunavedžiams, mergvakariams, įmonių vakarėliams/renginiams, atlikėjams, gimtadienio šventėms ir kitiems susibūrimams.

_

Salių nuoma

SALIŲ NUOMA

Atskirų salių arba visos studijos nuoma.
Naujai įrengta, moderni ir erdvi studija ilgalaikei ir trumpalaikei (valandinei) nuomai. Ideali vieta, garantuotas patogus parkingas.
Galima visos studijos ir atskirų salių nuoma užsiėmimams, renginiams, privačioms šventėms, konferencijoms, seminarams, fotosesijoms, filmavimams.
Naujam sezonui turime laisvų salių geriausiu laiku.
Studijoje:
* Pirma salė 130 m2
* Antra salė 95 m2
* Du persirengimo kambariai
* Vadovų kambariukas
* Registratūra
* Foje/poilsio zona
* Tualetai, dušai.

VESTUVINIAI ŠOKIAI

• Jei norite, kad ši diena taptų ypatinga, tegul pirmasis Jūsų šokis palieka daug nuostabių akimirkų Jums ir Jūsų svečiams. Visiškai nesvarbu, kad Jūs niekada nemokėjote šokti. Per keletą užsiėmimų mes padėsime išmokti šokio žingsnių, sukursime šokio choreografiją pagal pasirinktą muziką.
• Tai nebūtinai turi būti tradicinis valsas. Jūs galite nustebinti visus aistringu tango arba kitu smagiu šiuo-laikiniu šokiu pagal Jūsų mėgstamą muziką. Ši akimirka padarys Jūsų šventę originalia, įsiminta ir dovanos daug gerų emocijų.

Galite pasirinkti kelis šokių pamokų jaunavedžiams variantus:

1.Jaunavedžių šokių kompozicija:
Tai individualių šokių pamokų ciklas, kurių metu statoma Jūsų pasirinkto šokio kompozicija. Tradiciškai pastatymui užtenka trijų šokių pamokų, arba tiek kiek norėsis patiems, kad ramiau miegotųsi 🙂

2. Pagrindinių jaunųjų valso žingsnelių mokymas:
Tai viena individuali pamoka, kurios metu išmoksite kelis pagrindinius jaunųjų valso žingsnelius. Tradiciškai žigsneliams išmokti užtenka vienos šokių pamokos, tačiau galite pasirinkti ir daugiau pamokų.

Patarimai jauniesiems prieš pradedant šokti:

Nelaukite paskutinės minutės. Artėjant vestuvėms grafikas tampa ir taip įtemptas, todėl rekomenduojama vestuvinį šokį pradėti mokytis kiek ankščiau (bent prieš mėnesį laiko), kad turėtumėte užtektinai laiko įgūdžiams ištobulinti.

Nesijaudinkite dėl muzikos. Jeigu dar neapsisprendėte kokią dainą pasirinkti – mūsų mokytojai Jums tikrai padės. Jeigu manote, kad Jūsų muzika nėra tinkama šokiui – tiesiog atsineškite ją į pirmąją pamoką, nes mes mėgstame iššūkius.

Būkite kantrūs. Šokis – tai pramoga, atsipalaidavimas, džiaugsmas, nespauskite savęs per daug.

Avėkite tinkamą avalynę. Geriausia šokti su bateliais, kuo panašesniais į tuos, kuriuos avėsite savo šventės metu.

Būkite nuoseklūs. Kuo intensyviau kartositės šokį ir dalyvausite pamokose, tuo greičiau įsisavinsite visą medžiagą.

FLASHMOB’AS

Flashmob’as – apibūdina grupę žmonių, kurie staigiai susirenka kokioje nors viešoje vietoje ir padaro kažką neįprasto, tai tęsiasi kelias akimirkas ir išnyksta.
Flashmob’as šokyje (kitaip masinis šokis) – tai kai grupė žmonių šoką lengvą, nuotaikingą, didelių pastangų nereikalaujantį šokį.
Tad mes rekomenduojame flashmob’us Jūsų įmonių šventėms, renginiams bei vakarėliams.

VAIKŲ GIMTADIENIAI

Šokingas gimtadienis Jūsų vaikui – su nuotaikingais mūsų studijos mokytojais.

Jei Jūsų vaikas nenustygsta vietoje ir svajoja su draugais sušokti bendrą šokį, tad toks gimtadienis kaip tik Jūsų vaikui.

Ką siūlome veikti:
• smagią mankštą;
• estafečių rungtis;
• energingus žaidimus
• improvizacijų šou;
• sušokti bendrą šokį

Vaikams užleidžiamos visos šokių studijos patalpos, galima pasidekoruoti šventei, užsisakyti vaišes, pasiskirstyti erdves.

Taip pat galite pasikviesti savo animatorius ar atsivežti savo pramogų (iš anksto suderinus su mumis)

STOVYKLOS

Šokių stovykla MAN
Kodėl šokių stovykla MAN? Šokių studijos šok/šok įkūrėja Agnė bei kolegė šokio mokytoja Natalija suorganizavo pirmąją vasaros šokių stovyklą.
Kiekvienais metais stovykla tobulėja bei pateikia naujovių.
Visada kviečiame ir skatiname prisijungti visus mylinčius šokį arba norinčius jį pamilti ir praleisti nuostabią savaitę su šokių stovykla MAN. Stovykla organizuojama skirtingo pajėgumo grupėmis, nes mums svarbu, kad tiek pažengę, tiek pradedantys galėtų tobulinti ir gauti visą informaciją jiems suprantama kalba. Todėl dalyvauti gali visi norintys – ir naujokai, ir pradedantys, ir jau įgudę ar pažengę šokėjai ir visiškai nesvarbu, ar priklausote kokiai nors šokių studijai, ar ne. Stovyklos metu visi savaitei tampsime viena didele šeima. Vienintelis reikalavimas dalyviams – meilė šokiui!